Komory laminarne

Nowoczesne i w pełni zautomatyzowane komory z pionowym laminarnym przepływem powietrza. Wyposażone są w potrójny system filtracji, który umożliwia bezpieczne i sterylne warunki pracy z materiałem zakaźnym.

Komory laminarne w laboratorium
Seria Save 2020 firmy Thermo Scientific

Seria Save 2020 firmy Thermo Scientific to nowoczesne i w pełni zautomatyzowane komory z pionowym laminarnym przepływem powietrza II klasy bezpieczeństwa biologicznego spełniające wymogi normy EN 12469. Dzięki zastosowaniu materiałów o wysokiej jakości oraz systemu filtracji o podwyższonej wydajności zapewniają ponadprzeciętny poziom ochrony środowiska i operatora oraz sterylne miejsce pracy.

Komora laminarna - MSC Advantage

Seria MSC Advantage II klasy bezpieczeństwa to komory z pionowym laminarnym przepływem powietrza zaprojektowane i wykonane w pełni z zgodnością z europejską normą EN 12469, zapewniając sterylne miejsce pracy oraz bezpieczeństwo środowiska jak i samego operatora. Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań pozwala na ograniczeniu zużycia energii nawet do 60%, czyniąc komory MSC Advantage najbardziej energooszczędnymi w swojej klasie.

Komora laminarna - Seria MaxiSave 2030i

Seria MaxiSave 2030i firmy Thermo Scientific to nowoczesne i w pełni zautomatyzowane komory z pionowym laminarnym przepływem powietrza II klasy bezpieczeństwa biologicznego zgodnie z wymogami europejskiej normy EN 12469. Wyposażone są w potrójny system filtracji, który umożliwia bezpieczne i sterylne warunki pracy z materiałem zakaźnym, w tym z prionami oraz z substancjami mutagennymi i cytotoksycznymi.